Hakkımızda

teknofalt

İnşaat sektöründe kurumsal bir yapılanma sunan Teknofalt firması 2011 yılından beri sunmuş olduğu kaliteli, yenilikçi ve üstün teknolojik araçlar kullanılarak hizmette öncü olmayı hedeflemiştir. Yurtiçinde ve yurtdışında üretimi sağlanan malzemeler ile sektörde vazgeçilmez hale gelebilmeyi başarmıştır. Hızla büyüyen ve globalleşen pazar ağında Teknofalt markası olarak asfalt plent ürünlerini müşterilerimiz ile buluşturmaktan memnuniyet duyuyoruz. Hizmette kalitenin yanı sıra dürüst ve güvenilir bir oluşum içerisinde yüksek kalitede ürün ve hizmet imkanı sağlıyoruz. Üretimde kullanılan her bir makinenin düzenli bakım ve onarımı sağlamakla beraber elverişli bir üretim oluşabilmesi için tercih olarak teknoloji ile entegre edilmiş bir sistematik sunuyoruz. Üretimi sağlanan her bir ürün özel sertifikaya sahip makineler eşliğinde ortaya konmaktadır.

Alanda en büyük hedefimiz asfalt plent sistemleri başta olmak üzere toz tutma sistemleri, yedek parça ulaşım hizmeti ve çeşitli ekipmanlar ile benzersiz ve vazgeçilmez hale gelebilmektedir. Asfalt üretim sürecinde kullanılan her türlü ekipman dayanıklılığı yüksek ve hızlı sonuç verilebilir bir şekilde tasarlanmaktadır.

Teknofalt şirketi olarak ulusal ve uluslararası endüstri alanında aktif faaliyet gösteren köklü bir yapıya sahibiz. Şirketimiz üzerinden gerçekleştirilen her bir yol yapım ve onarım çalışmaları iyi kaliteli ve bakımı yapılmış makinalar ile sağlanmak ile beraber çevre dostu ve geri dönüşüme fırsat sunan malzemelerden elde edilir. Asfalt üretim işlemlerine yönelik çalışmalar sunmakla beraber hem satış hem de servis noktasında şirketlere, kurumlara ve bireysel çalışma gösteren şubelere hizmet sunuyoruz. Bünyemizde çalışan bütün ekip elemanları alanında en iyi hizmeti sunabilmek ile beraber kaliteli ve uzun yıllar ürünün kullanılabilmesine uygunluk sağlayacak bir çalışma prensibi ile hareket ediyor. Amacımız her zaman için ileriye dönük yenilikçi sistemler geliştirerek istenen ve beklenen performansı yakalayabilmektir. Üretim tesislerinde kullanılan malzemelerin uzun ömürlü ve sağlığa elverişli olması geleceğe dönük bakış açımızda büyük bir önem taşıyor.

TEKNOFALT  TS EN  ISO 9001 : 2000 Kalite Sistem Sertifikası ve TS EN ISO 14001:2005 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası ile gelişmiş ve güvenilir bir hizmet sağlıyoruz.

whatsapp