Ters Hava

ters-hava-1

TEKNOFALT Kasetli Filtre Sistemi her çeşit tozun tutulmasında yüksek performansa sahiptir.

Avantajları

Düşük Yatırım Maliyeti: Dizayn şekli ve kasetlerin diziliş sistemi sebebiyle, TEKNOFALT kaset tipi filtreleri diğer sistemler ile karşılaştırıldığında daha küçük hacimlerle daha yüksek filtrasyon sağlar. Diğer bir deyişle küçük hacimlere daha fazla filtrasyon yüzeyi yerleştirilebilmektedir.

Standart Üretim: Aynı kalite her üretimde rahatlıkla tekraılanabildiğinden, kalitede standart sağlamaktadır.

Modüler Dizayn: Modüler sistemi sayesinde istenilen yere rahatlıkla yerleştirilebilmektedir. Aynı zamanda düşük üretim maliyeti gerçekleşmektedir.

Kolay Montaj ve Devreye Alma: Modüler sistemi sayesinde kolaylıkla ve en ucuz şekilde monte edilebilmekte. işletmeye alınmaktadır.

Minimum Emisyon Değeri: Karşı Hava Üfleme (Reverse Air) sistemiyle optimum yerimde çalışan sistem, her zaman çevre yönetmeliklerinde belirtilen emisyon değerlerinin altında emisyon değeri sağlar.

Düşük İşletme ve Balam Maliyeti: Karşı Hava Üfleme (Reverse Air) sistemi sayesinde filtre torbaları ve kasetler uzun servis ömürlerine sahiptir. Kaset tespit yayı sistemi ile hızlı ve kolay bir şekilde kasetler, bir kişi tarafından bile kolaylıkla değiştirilebilir.

whatsapp